Co udało się osiągnąć Web Development w 2020 roku?

26 . 01 . 2021

Autor:

Web Development

Co udało się osiągnąć Web Development w 2020 roku?

Początek nowego roku wiąże się jednocześnie z tym, że podsumowujemy poprzedni roku i analizujemy to, co było nieprawidłowe, wyciągamy wnioski i staramy się wdrażać poprawki w nowym roku. 2020 rok był niewątpliwie ciężkim okresem dla przedsiębiorców. Nie ma takiej branży, której w mniejszym, czy większym stopniu nie dotknąłbym lockdown. Co zatem udało się osiągnąć Web Development? Jakie wyzwania stoją dla nas w 2021 roku? Aby poznać odpowiedź na te pytania, zapoznaj się z naszym artykułem!

 

  • Co zrealizowaliśmy w 2020 roku – Realizacje nie tylko stron internetowych, sklepów lecz również trafne działania reklamowe miały ogromne znaczenie w 2020 roku.

 

  • Wzrost znaczenia rynku e-commerce – Wiele firm odkrywa, że za pomocą stron i sklepów internetowych można pozyskać odpowiedniego klienta.

 

  • Dlaczego warto pozycjonować stronę z profesjonalistami – co zyskasz współpracując z profesjonalną firmą

Nasze działania w 2020 roku?

Wspomnieliśmy w kilku słowach, że rok 2020 nie był szczęśliwym rokiem dla większości branż. Ogromne straty, zwolnienia ludzi i upadłość niektórych firm - taki mamy krajobraz ubiegłego roku. Firmy przeszły na pracę zdalną, co miało i będzie mieć odbicie w relacjach międzyludzkich, bo prawdziwy, realny kontakt jest solą kontaktów z drugim człowiekiem, ale przez ten okres staraliśmy się realizować swoje projekty w sposób sumienny, który zawsze nas charakteryzował. Istniejemy dla was już od 6 lat, niektórzy z naszych pracowników są w branży już prawie 20 lat, ale musieliśmy zrobić wszystko, by ten rok zamknąć w jak najlepszy sposób. I to się udało!

 

W ubiegłym roku zrealizowaliśmy wiele kampanii, bez odbicia na jakości - ba, nawet czas spędzony w domu wykorzystaliśmy na naukę, by podnosić swoje kompetencje, a wam zarazem dać jak najlepszą jakość usług.

 

Dzięki elastycznemu podejściu zrealizowaliśmy wiele stron i sklepów internetowych oraz kampanii reklamowych dla naszych klientów, którzy byli z nich zadowoleni. Rok 2021 stanie się czasem, w którym będziemy kontynuować współpracę i tworzyć jeszcze bardziej unikatowe, skuteczne projekty, które realnie wpływać będą na wyniki finansowe klientów, z tytułu odpowiedniego pozycjonowania oraz kampanii Google ADS.

 

2020 rok był okresem, w którym staraliśmy pomagać klientom, poprzez rożnego rodzaju rabaty i przesunięcia płatności na później. Rozumiemy, że to czas charakteryzujący się maksymalną racjonalizacją wydatków.

Wzrost znaczenia rynku e-commerce

Poprzedni rok pokazał, jak wielki potencjał posiadają sklepy i strony internetowe. W dobie zamykania sklepów stacjonarnych oraz strachu przed przebywaniem w masowych skupiskach ludzi, konsumenci zwiększyli rynek sprzedaży internetowej. Rynek e-commerce zanotował rekordowy wzrost, który prawdopodobnie się utrzyma. Również dla nas, jako Web Development pojawiają się nowe wyzwania.  Tworzenie stron internetowych powinna charakteryzować wysoka jakość, UI/UX (użyteczność) i taką też staramy się dostarczać klientom. Pamiętaj, że od niej zależy czy kupujący zostanie na dłużej, czy przywiąże się do Twojej marki. Tworząc strony internetowe, robimy to z misją maksymalizacji zysków i dostarczeniu jak najlepszego produktu, jakim jest strona internetowa. 

 

Wydaje się, że dziś już koniecznością jest posiadanie sklepu internetowego, więc profesjonalne strony internetowe i platformy e-sklepów są czymś, co będzie miało ogromne znaczenie w 2021 roku. Firmy prześcigają się w zachęceniu nas do tego, byśmy skorzystali z ich usług i jeżeli jesteś przedsiębiorcą i nie korzystasz ze sklepu internetowego, to warto nam zaufać, ponieważ tworzenie stron internetowych to dla nas misja, dla Firm to klucz do zwiększenia ruchu na stronie, a w efekcie zysków generowanych za pośrednictwem wejścia na Twoją witrynę. 

 

Wzrost znaczenia rynku e-commerce

Dlaczego warto pozycjonować swoją stronę?

W 2020 roku zrealizowaliśmy wiele kampanii dla naszych klientów, nie tylko przy tworzeniu stron internetowych, ale również rozwijając markę za pomocą pozycjonowania stron i kampanii ADS. Dziś umiejętność zaplanowania kampanii jest bardzo istotna, szczególnie w okresie pandemii. Profesjonalne pozycjonowanie stron w Google jest bardzo istotne. Siła sprzedaży online jest nie do zatrzymania i dlatego warto rozważyć ten sposób dotarcia do klienta.

 

Pozycjonowanie w Google nie należy do najłatwiejszych zadań i bardzo często trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na efekty nie można liczyć od razu i pierwsze efekty mogą się pojawić po 2-3 miesiącach.

 

Co możesz zyskać pozycjonując stronę w wyszukiwarce?

 

  • wzrost znaczenia - nieodpowiednie pozycjonowanie strony sprawi, że Twoja marka nie będzie się rozwijać, a nawet może jej zaszkodzić. Odpowiednie pozycjonowanie sprawi, że Twoja marka stanie się rozpoznawalna. Pracując dla klienta, dokonujemy najpierw analizę oraz audyt i oceniamy mocne oraz słabe punkty strony lub sklepu www

 

  • zwiększone zyski - teraz liczy się sprzedaż online i nie czekaj ze sprzedażą w tej formie, bo tylko marnujesz swój potencjał z każdym dniem nie podejmując, żadnych działań

 

  • wyprzedzanie konkurencji - rynek to niekończący się wyścig i trzeba mieć umiejętność prowadzenia kampanii w sieci, by być krok przed konkurencją.

 

W poprzednim roku zyskaliśmy nowych klientów, którzy przekonali się do takiej formy sprzedaży i oczywiście nie mogą powiedzieć, że to zła inwestycja. Świadomy przedsiębiorca musi obserwować trendy, a takim trendem dziś jest sprzedaż internetowa. Pomimo tego, że 2020 rok nie był łatwy, również dla nas, to zrobiliśmy wszystko, by nasi klienci mogli rozwijać dalej swoje marki w skuteczny sposób. 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY NA NASZYM BLOGU

Co udało się osiągnąć Web Development w 2020 roku?

14 . 05 . 2021

Autor:

Web Development

Webmaster to osoba profesjonalnie zajmująca się tworzeniem stron interne...

4 . 05 . 2021

Autor:

Web Development

Zbudowanie strony internetowej od podstaw nie jest aż tak trudnym zadani...

30 . 04 . 2021

Autor:

Web Development

Twoja marka jest tak silna, jak energia, którą w nią wkładasz.Dla...

14 . 04 . 2021

Autor:

Anna Hydrzyk

Na logo mogą składać się sygnet (niewielki znak graficzny) i logotyp (kr...

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Web Development

Regulamin plików cookies