JAK TWORZYMY SKLEPY I STRONY WWW?

Tworzenie strony internetowej - czyli jak działamy!

Każdy nasz projekt cechuje indywidualne i autorskie podejście, dzięki temu mamy pewność, że nasze realizacje w pełni sprostają oczekiwaniom klientów. Realizację przeprowadzamy od początku aż do zadowalającego końca, oferując jednocześnie kompleksową obsługę przy wdrażaniu i dalszym funkcjonowaniu projektu.

 

Dajemy pełną gwarancję na poprawne działanie i funkcjonalność naszych projektów, a ponieważ nie jesteśmy agencją sieciową dzięki temu możemy się bardziej zaangażować i skupić na każdej z naszych realizacji. Efektywnie i na bieżąco reagujemy na każde innowacyjne i nowe wydarzenia pojawiające się w sieci, które możemy z pożytkiem zastosować w naszych projektach. Poza tym cały czas rozwijamy się i doskonalimy swoje umiejętności ku zadowoleniu naszych dotychczasowych i przyszłych klientów.

Kontakt z klientem

Od tego zależy w  dużej mierze nasz sukces. We współpracy z klientem realizujemy wizję zgodną z jego oczekiwaniami, dodając od siebie nasze doświadczenie, innowacyjne rozwiązania i sprawdzone już przez nas w praktyce kompleksowe sieciowe rozwiązania. Wspólnie dopracowujemy projekty w taki sposób by cele założone przez klientów były jak najbardziej zbieżne z ich oczekiwaniami.

 

Zadowolenie klientów i ich satysfakcja z wykonania powierzonego nam projektu są dla nas absolutnym priorytetem. Nie pozostawiamy klienta samego z problemami na każdym etapie jego realizacji: od projektu, poprzez tworzenie i wdrażanie do zgodnego z oczekiwaniami funkcjonowania w sieci.

 

Projekty graficzne

Każdy projekt graficzny strony jest traktowany indywidualnie, dlatego najpierw klient przedstawia czego oczekuje, a następnie grafik w trakcie realizacji zlecenia kontaktuje się z klientem w celu dopracowania szczegółów.

 

Śledzimy najnowsze trendy i wdrażamy własne nowości, dlatego spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przygotowane przez nas strony internetowe są nowoczesne, estetyczne i zawsze funkcjonalna. Dbamy o spełnienie potrzeb klienta i jednocześnie dostarczamy najlepsze rozwiązania, dostosowując projekt do aktualnych trendów i wymagań technicznych.

Zakodowanie projektu

Kodujemy i wdrażamy projekty w sposób, który powoduje, że po zakodowaniu projekt wygląda i prezentuje się tak jak był zaplanowany w wersji przed zakodowaniem, wzbogacony dodatkowo w efekty charakterystyczne dla nowoczesnych stron. Do wyboru przez klienta oferujemy różne efekty wizualne dotyczące zarówno grafiki jak i tekstów, a wszystko to jest połączone ze sobą w efektowne i nowoczesne aranżacje.

 

Kodujemy strony internetowe na bazie dostarczonych projektów graficznych. Realizowaliśmy już wiele projektów, wdrożeń i optymalizacji layoutów stron internetowych oraz sklepów www. Działamy szybko, oferujemy dobrej jakości kod i korzystne ceny. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty.

 

Testy i wdrożenie

Ostatnim etapem prac nad projektem jest odpowiednie przygotowanie elementów tekstowych i graficznych oraz ich przetestowanie i wdrożenie do skryptów. W procesie testowania zwracamy szczególną uwagę na zgodność szablonów ze standardami W3C, które to standardy mają szczególne znaczenie dla późniejszego pozycjonowania stron przez wyszukiwarki internetowe. Poprawność kodu powoduje lepsze indeksowanie stron i uzyskiwanie przez nie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania co przekłada się na wymierne korzyści biznesowe.

 

Nasze projekty po przejściu testów akceptacyjnych oraz końcowych prac wdrożeniowych bezbłędnie przechodzą procesy weryfikacji poprawności kodu. Otrzymując więc gotowy, przetestowany i wdrożony produkt macie państwo pewność jego pełnej zgodności z obowiązującymi standardami i poprawności funkcjonalnej, tym bardziej, że mierzenie wydajności naszych dotychczasowych projektów przy użyciu narzędzia jakim jest Page Speed Insights na urządzeniach przenośnych i komputerach wykazuje wyniki w zakresie od 90 do 100 co samo w sobie jest znakomitym wskaźnikiem tego, że strony wczytują się i działają bardzo dobrze oraz są poprawnie skonstruowane.

Dokładniejsze informacje będzie można znaleść na naszym blogu firmowym gdzie będziemy poruszać różne tematy związane z tworzeniem stron ich pozycjonowaniem, prowadzenie kampanii Google Ads/Adwords (linki sponsorowane) oraz informacje związane z marketingiem w sieci internetowej . Proces powstawania strony internetowej jest tak szeroki tematycznie, że też z pewnością znajdzie się osobny artykuł poruszający tą tematykę. Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

Sprawdź jak wyglądają nasze realizacje!

 

Poniżej znajdziecie Państwo link do naszych realizacji, można zapoznać się z naszymi projektami stron internetowych oraz sklepów www tworzonych specjalnie pod wymagania klienta. Serdecznie Zapraszamy!

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies