Strona internetowa dla producenta cykorii BAKOR.PL

Nowy klient - nowe wyzwanie. Nasz zespół uwielbia wyzwania. Jednym z nich było sprostanie wymagań naszego klienta firmy BAKOR, dla  którego stworzyliśmy nieszablonową stronę internetową o oryginalnym wyglądzie. Praca składała się z trzech etapów.

 

Pierwszy etap to projekt graficzny. Wykonaliśmy go opierając się na najnowszych trendach biorąc pod uwagę nie tylko, typografię i kolorystykę lecz również funkcjonalność. Przedstawiliśmy nasze projekty klientowi który, nie miał większych zastrzeżeń. Po małych korektach mogliśmy skupić się na drugim etapie.

 

Drugi etap to kodowanie i programowanie czyli implementacja projektu graficznego do strony internetowej, podłączenie pod nasz system CMS oraz uzupełnienie całej strony w materiały przesłane przez klienta. Po powyższych pracach przystąpiliśmy do przedwdrożeniowych testów i naniesienia ostatnich poprawek.

 

Trzeci etap to wdrożenie strony internetowej na serwer docelowy. W momencie gdy strona już znalazła się na serwerze docelowym, zaktualizowaliśmy wersję interpretatora php do najnowszej wersji, skonfigurowaliśmy  stronę z bazą danych, wdrożyliśmy certyfikat SSL i przystąpiliśmy do ostatnich testów, już na serwerze docelowym. Od tej pory firma Bakor może cieszyć się niekonwencjonalną stroną internetową. 

 

Case Study:

Jak przebiegał proces tworzenia strony internetowej dla firmy Bakor

 

Klient:

Bakor

 

Branża:

Produkcja

 

Adres strony:

https://bakor.com.pl

 

Wykonane prace:

Zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies