Stworzenie strony internetowej BATO.PL

Dzięki wykorzystaniu niezawodnego systemu CMS, wykonana przez nas witryna firmy Bato stała się niezwykle przyjazna dla zarządzającego treścią. Intuicyjny interfejs oraz niezwykła funkcjonalność pomagają firmie w świetnej prezentacji oferty handlowej. Także z poziomu internauty witryna prezentuje się niezwykle okazale i cieszy możliwością błyskawicznego przeszukiwania.

 

Zastosowanie najnowszych, responsywnych technologii pozwala na dostęp do witryny z urządzeń mobilnych. Na mniejszym ekranie i w mniejszych rozdzielczościach, stworzona przez nas strona firmy Bato prezentuje się równie okazale i nie traci na funkcjonalności.

 

Klient:

Bato

 

Branża:

Produkcyjna

 

Adres strony:

www.bato.pl

 

Wykonane prace:

Stworzenie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies