Strona internetowa Boszkaszyjedlaciebie.pl

Boszkaszyjedlaciebie – Artystka, która zajmuje się rękodziełem. Szyje lalki na zamówienie, głównie są to anioły. Idealne pamiątki, prezenty na różne okazje. Klientce zależało na czytelnej stronie internetowej gdzie, zaprezentowałaby swoją ofertę.


Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta przystąpiliśmy do zebrania materiałów potrzebnych do projektu. Zrobiliśmy research w sieci i przystąpiliśmy do pracy. Stworzenie projektów graficznych i akceptacja klienta przebiegło bez problemowo. Następnie stronę zakodowaliśmy, wdrożyliśmy system CMS oraz uzupełniliśmy w materiały przesłane przez klienta. Po wszystkich testach stronę wdrożyliśmy na serwer docelowy. Zainstalowaliśmy oraz skonfigurowaliśmy certyfikat SSL, który zapewnia bezpieczeństwo przesyłanych danych przez stronę.

 

Naszemu klientowi pomogliśmy zaistnieć w sieci poprzez stworzenie profesjonalnej strony internetowej, na której nie mogło zabraknąć bloga. Jest to idealne narzędzie do rozszerzenia widoczności w wyszukiwarce Google.Dzięki stronie internetowej Artystka ma możliwość dotarcia do klientów nowym kanałem, którym jest sieć internetowa mająca ogromny potencjał.   

 

 

Klient:

Boszka Szyje Dla Ciebie

 

Branża:

Usługi

 

Adres strony:

https://www.boszkaszyjedlaciebie.pl

 

Wykonane prace:

Projekt strony www,

wykonanie strony internetowej,

wdrożenie na serwer docelowy

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies