BOVICOR.PL firmowa strona oparta o autorski CMS

Dla marki BOVICOR.PL stworzyliśmy nowoczesną i w pełni intuicyjną stronę internetową, która jest doskonałą wizytówką przedsiębiorstwa, a także pełni funkcję informacyjną.

 

Opracowaliśmy unikalny projekt graficzny, który odpowiada najnowszym trendom w web designie, a także zajęliśmy się również jej zaprogramowaniem. Oparta o autorski CMS, jest stroną w pełni dopasowaną do potrzeb firmy, ale i jednocześnie w pełni dopasowaną do potrzeb użytkowników.

 

Przejrzysty projekt graficzny jest efektem pracy specjalistów doskonale znających zagadnienia user experience. Intuicyjna nawigacja, a także zastosowanie technologii Responsive Web Design sprawia, że stronę wygodnie przegląda się na każdym rodzaju urządzenia.

 

 

Klient:

Bovicor

 

Branża:

Rolnictwo / weterynaria

 

Adres strony:

www.bovicor.pl

 

Wykonane prace:

Projekt i realizacja strony internetowej

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies