Strona www BRAMEX-LOPATKA.PL

Nasza firma od lat chętnie realizuje projekty stron internetowych z różnych branż. Współpraca z firmą BRAMEX, która zajmuje się sprzedażą i montażem bram garażowych, szlabanów, napędów do bram garażowych, okien, jak i rolet czy żaluzji była kolejnym cennym doświadczeniem. W ramach realizowania zlecenia była odpowiedzialna za:

 

  • przygotowanie projektów graficznych,
  • kodowanie i programowanie,
  • wdrożenie na serwer docelowy,
  • uzupełnienie strony,
  • wdrożenie certyfikatu SSL.

 

Każdy z projektów graficznych podstrony został uzgodniony z klientem i dopiero po jego ostatecznej akceptacji przystąpiliśmy do ich wdrożenia. Według wytycznych klienta uzupełniliśmy stronę tak, aby przyciągała uwagę odbiorców i zachęcała do skorzystania z usług firmy BRAMEX.

 

Wdrożenie certyfikatu SSL było ostatnim etapem naszej pracy, dzięki któremu zwiększyliśmy nie tylko bezpieczeństwo, ale również wiarygodność strony dla internautów oraz wyszukiwarki Google.

 

Kompleksowa realizacja zlecenia przebiegała bez zakłóceń, a każdy z etapów pracy zakończył się terminowo.

 

Klient:

Bramex

 

Branża:

Usługi

 

Adres strony:

https://www.bramex-lopatka.pl

 

Wykonane prace:

Projekt strony www,

wykonanie strony internetowej,

wdrożenie na serwer docelowy,

konfiguracja certyfikatu SSL

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies