Nowoczesna strona internetowa DGPARK.PL

Nasz zespół podjął się stworzenia nowoczesnej strony internetowej dla firmy DG PARK, która wdraża innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania parkingami.

 

W obecnych czasach dobrze stworzona strona internetowa jest skutecznym narzędziem do pozyskiwania klientów oraz wzmacnia wizerunek firmy, dlatego właśnie firma DG PARK zleciła nam wykonanie nowej strony internetowej.

 

Na podstawie wytycznych klienta tworzyliśmy projekty graficzne które zakodowaliśmy do strony internetowej. Wyposażyliśmy ją w system CMS, który pozwala klientowi samodzielnie aktualizować jej zawartość, bez znajomości języków programowania. Strona kapitalnie wyświetla się na urządzeniach typu smartfon, tablet, gdyż wykorzystaliśmy technologię RWD, którą bardzo ceni sobie wyszukiwarka Google.

 

Stronę internetową wykonana została w 100% przez nasz zespół, od projektów graficznych, kodowanie, programowanie po wdrożenie i skonfigurowanie certyfikatu SSL na stronie. Projekt charakteryzuje się nowoczesną szatą graficzną przy zachowaniu standardów webowych.

 

Klient:

Dg Park

 

Branża:

Projektowanie i montaż systemów parkingowych, wrażanie innowacyjnych rozwiazań.

 

Adres strony:

www.dgpark.pl

 

Wykonane prace:

Zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies