Realizacja strony internetowej DITTA-SERIA.PL

Strona internetowa, którą stworzyliśmy dla polskiej firmy Ditta-Seria, znacząco wyróżnia się spośród innych witryn. Jej nowatorski design przyciąga wzrok każdego internauty.

 

Pomysł z wykorzystaniem filmików z zakresu usług firmy i umieszczeniem ich na głównej stronie okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki krótkim spotom witryna jest bardzo ciekawa i nowatorska. Pomimo że na stronie internetowej znajduje się film, strona wczytuje się bardzo szybko. Podczas budowy strony został stworzony autorski system zarządzania treścią (CMS), który jest bardzo funkcjonalny i niezawodny. Podczas projektowania i tworzenia strony internetowej zostały użyte nowatorskie rozwiązania internetowe.

 

Klient:

Ditta-Seria

 

Branża:

Produkcyjna

 

Adres strony:

www.dittaseria.pl

 

Wykonane prace:

Stworzenie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies