Strona internetowaDORFIN.EU

Dorfin to Kancelaria Doradców Podatkowych, dla której wykonaliśmy stronę internetową od podstaw. Strona stworzona w technologii RWD, dzięki czemu można ją przeglądać na komputerze, tablecie i smartfonie.

 

Elegancka i nowoczesna szata graficzna oraz kodowanie strony wykonaliśmy od podstaw. Podczas realizacji uwzględniliśmy oczekiwania klienta, w wyniku czego powstała strona funkcjonalna, czytelna i nietuzinkowa.

 

Klient:

Dorfin

 

Branża:

Usługowa

 

Adres strony:

www.dorfin.eu

 

Wykonane prace:

Tworzenie stron internetowych

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies