Strona internetowa DWORPOPIEN.PL

Strona internetowa DWORPOPIEN.PL powstała od samych podstaw - projekt graficzny - kodowanie i programowanie - system CMS. Na potrzeby projektu stworzyliśmy projekt graficzny a następnie  zakodowaliśmy i przeprowadziliśmy wdrożenie na docelowy serwer.

 

Specjalnie dla klienta na stronę internetową wdrożyliśmy nasz system CMS który jest bardzo intuicyjny i niezawodny, dzięki niemu każdy może aktualizować stronę bez znajomości języków programowania.

 

Responsywność strony to już oczywiście standard więc i strona www przystosowana jest do urządzeń mobilnych typu smartfon, tablet co pozwala na łatwe przeglądanie w tego typu urządzeniach.

 

Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo -  Certyfikat SSL (zapewnia poufność transmisji danych).  Certyfikat SSL wdrożyliśmy i skonfigurowaliśmy pod właściwą domeną (wiadomo, że wyszukiwarka Google w obecnych czasach dużą wagę przywiązuje na bezpieczeństwo stron www)

 

Klient:

 

DWOR POPIEŃ

 

Branża:

Wypoczynek, relaks, noclegi, imprezy okolicznościowe

 

Adres strony:

https://www.dworpopien.pl

 

Wykonane prace:

Projekt i wykonanie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies