Stworzenie strony www DZCONSULTING.PL

Firma doradcza DZ Consulting zleciła nam stworzenie od podstaw nowej strony internetowej.
Zleceniodawca przesłał nam niezbędne materiały wraz z wymaganiami. Zaczęliśmy pracę nad nową stroną www.

W wyniku naszej pracy powstała nowoczesna, funkcjonalna i prosta w obsłudze strona internetowa. Przystąpiliśmy do jej uzupełnienia w treści, grafiki. Dodaliśmy kilka efektów wizualnych, które obrazują kompetencje firmy DZ Consulting.


Po przejściu wszystkich niezbędnych testów wdrożyliśmy ją na serwer docelowy. Na serwerze zmieniliśmy wersję interpretatora PHP do najnowszej stabilnej wersji. Skonfigurowaliśmy certyfikat SSL. Na samym końcu, zrobiliśmy przekierowania 301 ze starej strony na nową. Cel przekierowań 301 to zachowanie ruchu i pozycji w wynikach wyszukiwania.

 

 

Klient:

Dz Consulting

 

Branża:

Usługi doradcze, analizy

 

Adres strony:

https://www.dzconsulting.pl

 

Wykonane prace:

Zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej

 

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies