Stworzenie strony www ELINWEST.PL

Dla firmy EL-INWEST stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową która znacząco wyróżnia się od innych stron internetowych. Nowatorski design przyciąga wzrok każdego internauty. Na potrzeby strony internetowej stworzyliśmy unikatowe piktogramy charakteryzujące działalność firmy.

 

Na potrzeby administracji strony został stworzony autorski system zarządzania treścią (CMS), za pomocą którego można swobodnie zarządzać stroną internetową. Podczas projektowania i tworzenia strony internetowej zostały użyte nowatorskie rozwiązania internetowe.

 

Klient:

El-inwest

 

Branża:

Usługowa

 

Adres strony:

www.elinwest.pl

 

Wykonane prace:

Stworzenie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies