Strona internetowa ELITECARS.COM.PL

Elite Cars to wypożyczalnia aut premium. Dostaliśmy zlecenie na stworzenie strony internetowej, na której klient mógłby zaprezentować pojazdy na wynajem.

 

Przystępując do projektu wszystkie materiały były w naszym posiadaniu. Zaczęliśmy tworzyć wizualizację. Wysłany projekt spodobał się zleceniodawcy. Po akceptacji projektu graficznego przystąpiliśmy do pracy. Z wykonaniem strony uporaliśmy się bardzo szybko i bez problemowo, wdrożyliśmy ją na serwer docelowy, konfigurując przy okazji certyfikat SSL.

 

 

Klient:

Elite Cars

 

Branża:

Usługi

 

Adres strony:

https://www.elitecars.com.pl

 

Wykonane prace:

Projekt strony www,

wykonanie strony internetowej,

wdrożenie na serwer docelowy

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies