Strona internetowaEUROPARKIET.COM

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowym zadaniem - nie inaczej było podczas realizacji strony internetowej dla marki Europarkiet. Jakość projektu musiała dorównać jakości produktów oferowanych przez firmę produktów. Jako że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, natychmiast przystąpiliśmy do działania. 

 

Oferta w pięknej odsłonie

Estetyczna grafika to pierwsze, co rzuca się w oczy odwiedzającego stronę klienta, dlatego podeszliśmy do tego elementu z niezwykłą dbałością. Dynamiczne przejścia, elegancka kolorystyka, oryginalne fonty i profesjonalne zdjęcia dały wyjątkowo stylowy efekt, który całkowicie zadowolił zleceniodawcę.

 

Zaplecze techniczne

Estetyka to jedno, ale dopiero stworzenie, zakodowanie i zaprogramowanie strony pozwala na wcielenie projektu w życie. Witryna została uzupełniona o wymagane treści, podłączony został także system zarządzania treścią (CMS), aby dane na stronie mogły być aktualizowane na bieżąco i w prosty sposób.

 

Testy - sprawdzenie niezawodności

Ostatnim etapem było wprowadzenie witryny internetowej na docelowy serwer, a następnie odpowiednia konfiguracja, wdrożenie certyfikatu SSL i testy - niezbędne aby upewnić się, że strona działa poprawnie. W celu utrzymania  widoczności w wyszukiwarce Google, zrobiliśmy przekierowania  301 ze starych stron na nowe adresy internetowe.

 

Dzięki sprawnemu przebiegowi prac, nasz klient może pochwalić się profesjonalną i unikatową stroną internetową, dostosowaną do jego oferty i potrzeb.

 

 

Klient:

Europarkiet

 

Branża:

Podłogi drewniane

 

Adres strony:

https://www.europarkiet.com

 

Wykonane prace:

Projekt strony www,

zakodowanie strony www,

konfiguracja certyfikatu SSL

wdrożenie na serwer docelowy

przekierowania 301

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies