Nowoczesna strona internetowa GALERIAPODLOG.COM

Marka Galeria Podłóg zwrócił się do nas z prośbą o stworzenie reprezentatywnej strony internetowej. W swojej codziennej działalności marka ta dba o najwyższą jakość oferowanych podłóg. W tym przypadku również nie mogło być inaczej! Przy wspólnej pracy powstał nasz nowy projekt. 

 

Elegancki design i przejrzystość

Czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym! Przy tworzeniu strony oprócz zachowania estetyki, ważna była łatwość poruszania się po niej. Potencjalny klient salonu, szukając podłogi idealnej, chciałby zapoznać się z ofertą w prosty i szybki sposób. Mając to na uwadze, zadbaliśmy o jak największą intuicyjność wyszukiwania, przy zachowaniu profesjonalnego, oryginalnego wyglądu. 

 

Przebieg współpracy

Realizacja każdego zlecenia oparta jest na dokładnym zbadaniu potrzeb klienta. Po ustaleniu wymagań zajęliśmy się procesem tworzenia.

 

Nasze działania obejmowały: projekt graficzny, kodowanie i programowanie strony, uzupełnienie w materiały otrzymane od klienta i wdrożenie na serwer docelowy. Do strony dodaliśmy certyfikat SSL, który dba o bezpieczeństwo przesyłanie danych. Zadbaliśmy również o odpowiednie przekierowanie adresów stron, co pozwoliło zachować widoczność w wyszukiwarce Google

 

Zapraszamy do przeglądania efektów naszej wspólnej realizacji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

Klient:

Galeria Podłóg

 

Branża:

Podłogi drewniane / Usługi

 

Adres strony:

https://www.galeriapodlog.com

 

Wykonane prace:

Projekt strony www,

zakodowanie strony www,

konfiguracja certyfikatu SSL

wdrożenie na serwer docelowy

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies