Firmowa strona www GRUNDPOMP.COM.PL

Dla firmy Grund Pomp Service stworzylismy od podstaw stronę internetową.

 

Pierwszy etap tworzenia strony polegał na wykonaniu projektów graficznych strony. Zleceniodawca dostał projekty graficzne do wglądu, które po kilku poprawkach zostały zaakceptowane. Po akceptacji wyglądu przystapilismy do drugiego etapu.

 

Drugi etap polegał na zakodowaniu projektu graficznego do strony internetowej. Dodatkowo wdrożyliśmy nasz system CMS, za pomocą którego uzupełniliśmy stronę w dostarczone materiały.

 

Ostatni trzeci etap to wdrożenie gotowej strony na serwer do celowy oraz przeprowadzenie testów strony internetowej.

 

Zleceniodawca dostał od nas stronę internetową w wersji responsywnej wraz z autorskim systemem CMS za pomocą którego jest w stanie aktualizować stronę bez znajomości języków programowania.

 

Klient:

Grund-Pomp Service

 

Branża:

Usługi

 

Adres strony:

www.grundpomp.com.pl

 

Wykonane prace:

Zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies