Realizacja strony produktowej HALEMODULOWE.PL

Strona internetowa HALE MODUŁOWE została zaprojektowana za pomocą najnowszych technologii. Witryna zbudowana jest w technologi RWD, jest intuicyjna, nowoczesna i bardzo estetyczna. Wspaniała szata graficzna idealnie dopasowana do rodzaju działalności firmy, spójnie tworzy dopasowaną całość.

 

Na stronie znajduje się konfigurator hal modułowych, która w jasny sposób przedstawia produkty. Dzięki zastosowaniu systemu CMS obsługa strony oraz zarządzanie treścią jest łatwe i przyjemne.

 

Klient:

Ditta-Seria

 

Branża:

Produkcyjna

 

Adres strony:

www.halemodulowe.pl

 

Wykonane prace:

Stworzenie strony produktowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies