Nowoczesna strona internetowa HOTEL-DWOREK.PL

Wśród naszych realizacji stron internetowych znalazła się również strona dla Hotelu Dworek, została ona stworzona w technologii responsywnej z intuicyjnym systemem i niezawodnym CMS.

 

Strona powstała przy pomocą najnowocześniejszych technologii i dzięki czemu strona przystosowana jest do urządzeń mobilnych (RWD) a czas ładowania strony jest bardzo szybki. Strona jest przyjazna i funkcjonalna dla właściciela i użytkownika a zapewnia to w dużej mierze nasz autorski system CMS.

 

Klient:

Hotel Dworek

 

Branża:

Usługowa

 

Adres strony:

www.hotel-dworek.pl

 

Wykonane prace:

Stworzenie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies