Strona internetowa INCAPHARMA.EU

Firma INCAPHARMA oferuje suplementy diety produkowanie na bazie specjalnie dobranych ziół. Zioła te importowane są z Ameryki Południowej. Ich produkty świetnie wpływają na odporność, cukrzycę czy nadciśnienie oraz inne schorzenia. 

 

Strona internetowa dla Incapharma

Po konsultacji z klientem stworzyliśmy unikalny projekt graficzny, ale to tylko początek naszych działań. Zajmowaliśmy się takimi rzeczami jak:

 

  • kodowanie i programowanie,
  • wdrożenie na serwer docelowy,
  • uzupełnianie,
  • konfiguracja certyfikatu SSL.

 

Podczas wykonywanych zadań, klient na bieżąco był informowany o postępie prac. Uwzględniliśmy wszystkie sugestie oraz uwagi tak, by stworzyć satysfakcjonujący projekt.

 

Wdrożenie i konfiguracja certyfikatu SSL wpłynęło na poprawę bezpieczeństwa. Nasi eksperci stworzyli przyjemną stronę o stonowanej kolorystyce, która jest przejrzysta i funkcjonalna. Strona została dostosowana do każdego rodzaju urządzeń. 

 

 

Klient:

Incapharma

 

Branża:

Handel, Usługi

 

Adres strony:

https://www.incapharma.eu

 

Wykonane prace:

Projekt strony www,

zakodowanie strony www,

wdrożenie na serwer docelowy,

konfiguracja certyfikatu SSL

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies