Perfekcyjna strona internetowa ISOQAR.PL

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy estetyczny i niezwykle funkcjonalny projekt strony internetowej dla akredytowanej jednostki certyfikującej ISOQAR. Na potrzeby firmy wprowadziliśmy przyjazny system CMS, który pozwala zarządzać treścią w wygodny sposób.

 

Przejrzysta  i nowoczesna strona z uwzględnieniem najnowszych trendów oraz dostosowana do potrzeb klienta. Podczas projektowania i tworzenia zachowaliśmy najwyższe standardy, dzięki czemu strona jest nie tylko przyjazna dla oka, ale też dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

 

 

Klient:

Akredytowana jednostaka certyfikujaca - Isoqar

 

Branża:

Audity i szkolenia

 

Adres strony:

http://www.isoqar.pl/

 

Wykonane prace:

Tworzenie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies