Projekt i realizacja strony www adwokatjozefow.pl

Kancelaria Adwokacka Lucyna Frelek powierzyła naszej firmie stworzenie strony internetowej. Klient dostarczył dokumentacje oraz oczekiwania względem strony www. Z powierzonych nam zadaniń wywiązaliśmy się w 100%.

 

Wytyczne klienta to:

 

  • estetyczny projekt graficzny,
  • szybko wczytująca się strona www,
  • niezawodny system cms,
  • wdrożenie certyfikatu SSL,
  • optymalizacja SEO,
  • wdrożenie na docelowy serwer. 

 

Na potrzeby zlecenia opracowaliśmy projekt graficzny, który spełniał wymagania naszego klienta. Projekt zakodowaliśmy według najnowszych standardów i wdrożyliśmy nasz system zarządzania treścią (CMS).

 

Strona została dopasowana do potrzeb firmy, oraz do potrzeb użytkowników. Dzięki certyfikatowi SSL który wdrożyliśmy strona jest bezpieczna a wszystkie dane przesyłane są szyfrowane.

 

 

Klient:

Kancelaria Adwokacka Lucyna Frelek

 

Branża:

Prawo

 

Adres strony:

www.adwokatjozefow.pl

 

Wykonane prace:

Projekt i realizacja strony internetowej

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies