MWASKANCELARIA.PL strona internetowa

Dla kancelarii radcy prawnego mieliśmy przyjemność stworzyć stronę internetową. Wykonaliśmy stronę według wytycznych klienta od samego projektu graficznego po zakodowanie i wdrożenie na serwer docelowy.

 

Opracowaliśmy projekt graficzny, który odpowiada najnowszym trendom w web designie, a także zajęliśmy się również jej zaprogramowaniem. Wdrożyliśmy nasz system zarządzania treścią (CMS). Stroną w pełni dopasowaną do potrzeb firmy, ale i jednocześnie w pełni dopasowaną do potrzeb użytkowników. Dzięki certyfikatowi SSL który wdrożyliśmy strona jest bezpieczna a wszystkie dane przesyłane są szyfrowane.

 

 

 

 

Klient:

Kancelaria Radcy Prawnego

 

Branża:

Prawo

 

Adres strony:

www.mwaskancelaria.pl

 

Wykonane prace:

Projekt i realizacja strony internetowej

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies