Firmowa strona internetowa OKNAJELENIAGORA24.PL

Firma Kow-Bud wyszukała nas w sieci internetowej i poprosiła o stworzenie czytelnej strony internetowej która prezentował by ofertę. Z olbrzymią przyjemnością podjeliśmy się stworzenia od podastaw strony internetowej.

 

Na pierwszym etapie zlecenidawca dostał projekty graficzne do których wniósł małe poprawki które nanieśliśmy na projekt graficzny. Dostaliśmy zielone światło na zakodowanie strony internetowej na podstawie projektu graficznego.

 

Drugi etap to praca programisty który rewelacyjnie wywiązał się z swoich obowiązków i zakodował stronę internetową nadając jej funkcjonalności i olbrzymię prostotę w obsłudze.

 

Trzeci etap wdrożenie na serwer do celowy - gotową stronę internetową wdrożyliśmy na wskazany serwer skonfigurowaliśmy domenę, skrzynki pocztowę oraz przeprowadziliśmy testy strony internetowej.

 

Zleceniodawca dostał od nas stronę internetową w wersji responsywnej wraz z autorskim systemem CMS za pomocą którego jest w stanie aktualizować stronę bez znajomości języków programowania.

 

Klient:

Kow-Bud

 

Branża:

Usługi

 

Adres strony:

www.oknajeleniagora24.pl

 

Wykonane prace:

Zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies