Strona internetowa KROK PO KROKU

Stworzyliśmy od podstaw stronę dla Gabinetu Integracji Sensorycznej Krok po Kroku.  Stronę charakteryzuje przejrzysty i estetyczny układ strony w połączeniu z funkcjonalnym wyglądem który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Podczas realizacji projektu wykorzystaliśmy najnowsze technologie, dzięki czemu strona jest funkcjonalna i przyjazna dla internauty.

 

Strona internetowa jest w pełni responsywna (prawidłowo działa na urządzeniach mobilnych takich jak tablet czy smartfon), dzięki czemu ma lepszą pozycję w wyszukiwarkach oraz bezproblemowo wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Oczywiśćie stronę www wyposażona w wygodny i niezawodny system CMS,

 

 

Klient:

GABINET INTEGRACJI SENSORYCZNEJ KROK PO KROKU

 

Branża:

Terapie

 

Adres strony:

www.krokpokrokuskierniewice.pl

 

Wykonane prace:

Wykonanie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies