Stworzenie strony internetowej LFLEGAL.PL

Stworzyliśmy stronę Kancelarii Radcy Prawnego pod adresem www.lflegal.pl. Budowa strony odbyła się przy użyciu najlepszych nowoczesnych technologii.

 

Wyposażyliśmy nasze dzieło w niezawodny system CMS i zadbaliśmy byb strona była responsywna (RWD). Oznacza to, że obsługa jest łatwa i przyjemna dla właściciela i działa na każdym urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu. Szata graficzna dopasowana do tematyki firmy, obrazy przejrzyste. Najważniejsze treści ujęte w ciekawy, nieszablonowy sposób. To nasz kolejny projekt zakończony sukcesem.

 

Klient:

LF LEGAL

 

Branża:

Usługowa

 

Adres strony:

www.lflegal.pl

 

Wykonane prace:

Budowa strony produktowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies