Stworzenie strony internetowej LOKUM DLA MŁODYCH

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę LOKUM DLA MŁODYCH - wynajem pokoi w Łodzi. Intuicyjny i estetyczny wygląd strony internetowej w połączeniu z nowoczesnym wyglądem doskonale wpisują się w najnowsze trendy. 

 

Dzięki zaawansowanemu systemowi CMS zarządzanie na stronie internetowej treścią jest intuicyjne i bardzo przyjemne. Witryna jest stworzona w technologii RWD i wizualnie dopracowana do najmniejszych szczegółów, dlatego też dociera do swoich odbiorców.

 

Klient:

Lokum dla młodych

 

Branża:

Nieruchomości

 

Adres strony:

http://www.lokumdlamlodych.pl/

 

Wykonane prace:

Stworzenie strony internetowej

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies