Strona internetowa MEBLEBIUREN.PL

Strona internetowa w obecnych czasach to bardzo skuteczny kanał dotarcia do potencjalnego klienta. Firma Biuren doskonale zdaje sobie z tego faktu sprawę i dlatego zdecydowała się na nasze usługi z zakresu stworzenia strony internetowej.

 

Przy ścisłej współpracy z klientem stworzyliśmy wyjatkowo funkcjonalną stronę internetową. Strona została stworzona w technologii RWD, i dlatego kapitalnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych typu smartfon i tablet. Dodatkowo została wyposażona w system CMS dzięki któremu można bez znajomości języków programowania edytować zawartość strony www.

 

Strona internetowa była wykonana przez nasz zespół od samego projektu graficznego, kodowanie i programowanie po wdrożenie na docelowy serwer wskazany przez klienta. Projekt charakteryzuje się nowoczesną szatą graficzną. Kodowanie i programowanie projektu zrealizowaliśmy zachowując najwyższe standardy webowe.

 

Klient:

Biuren

 

Branża:

Wyposażenie wnętrz, obsługa firm

 

Adres strony:

www.meblebiuren.pl

 

Wykonane prace:

Zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies