Realizacja strony internetowejWARSZAWAWYKONCZENIA.COM.PL

Strona internetowa stworzona firmy MG Projekt. Podczas budowy strony www został wdrożony autorski system zarządzania treścią (CMS), który jest bardzo funkcjonalny i niezawodny. Strona jest responsywna dzięki czemu w łatwy sposób przegląda się ją na urządzeniach mobilnych typu smartfon, tablet.

 

 

Klient:

MG Projekt

 

Branża:

Usługi budowlane

 

Adres strony:

www.warszawawykonczenia.com.pl

 

Wykonane prace:

Stworzenie strony internetowej

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies