Strona www salonu kosmetycznego MMIEDZINSKA.PL

Firma zajmująca się wykonywaniem makijażu permanentnego zleciła nam stworzenie strony internetowej. W skład prac nad zleceniem wchodziły:

 

  • stworzenie projektów graficznych strony www,
  • kodowanie i programowanie,
  • wdrożenie naszego autorskiego systemu CMS, 
  • wdrożenie strony na serwer docelowy, 
  • wdrożenie i konfiguracja serwera ssl.

 

Jak wyglądały prace nad przygotowaniem strony?

Pierwszym etapem prac był dokładny wywiad z klientem i zebranie wszelkich wytycznych, co do jego oczekiwań. Następnie przystąpiliśmy do stworzenia projektów graficznych, które pozwoliły na stworzenie odpowiedniego wyglądu i funkcjonalności strony. Kolejnym etapem, po akceptacji klienta było kodowanie i programowanie. Gdy całość tego etapu przebiegła pomyślnie dotarliśmy do stworzenia autorskiego systemu CMS, który pozwolił na swobodne budowanie treści na stronie.

 

W ostatnim etapie wdrożyliśmy stronę na serwer docelowy a zespół pracował jednocześnie nad wdrożeniem i konfiguracją serwera ssl. Proces ten przebiegał bez żadnych problemów. Strona jest kolejną funkcjonalną i przyjemną dla oka realizacją.

 

Jeśli podoba Ci się nasz projekt, napisz do nas.

 

Klient:

Monika Miedzińska Permanent Makeup Artist

 

Branża:

Usługi, branża beauty

 

Adres strony:

https://www.mmiedzinska.pl

 

Wykonane prace:

Projekt strony www,

wykonanie strony internetowej,

wdrożenie na serwer docelowy,

konfiguracja certyfikatu SSL

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies