Strona internetowa PLAN ARCHITEKCI

Dla naszego klienta z Tych, biura architektonicznego PLAN ARCHITEKCI mieliśmy przyjemność stworzyć stronę internetową, którą wyposażyliśmy w bardzo intuicyjny i niezawodny system CMS.

 

Strona jak przystało na obecne czasy przystosowana jest do urządzeń mobilnych typu smartfon, tablet co pozwala na łatwe przeglądanie jej w tego typu urządzeniach. 

 

Na potrzeby projektu stworzyliśmy unikalne projekty graficzne, które dają niepowtarzalny wygląd strony www.

 

 

Klient:

PLAN ARCHITEKCI

 

Branża:

Architektura, projekty

 

Adres strony:

http://www.plan-architekci.pl

 

Wykonane prace:

Projekt i wykonanie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies