Funkcjonalna strona internetowa PROJECT-GARDEN.PL

Strona internetowa PROJECT-GARDEN.PL powstała na życzenie firmy, która zajmuje się architekturą krajobrazu. Tworzyliśmy ją od samego projektu graficznego, po kodowanie i wdrożenie na docelowy serwer.

 

Stronę internetową wyposażyliśmy w bardzo intuicyjny i niezawodny system CMS. Jak przystało na obecne czasy przystosowaliśmy ją do urządzeń mobilnych typu smartfon, tablet co pozwala na łatwe przeglądanie w tego typu urządzeniach.

 

Zadbaliśmy również o Certyfikat SSL. Wdrożyliśmy i skonfigurowaliśmy go pod właściwą domeną (wiadomo, że wyszukiwarka Google w obecnych czasach dużą wagę przywiązuje na bezpieczeństwo stron www)

 

Klient:

 

PROJECT GARDEN

 

Branża:

Architektura krajobrazu, projekty

 

Adres strony:

https://www.project-garden.pl

 

Wykonane prace:

Projekt i wykonanie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies