Realizacja strony internetowej SAND-STONE.PL

Sand&Stone to firma zajmująca się sprzedażą kruszywa oraz świadcząca usługi transportowe. Nasza przygoda z Sand&Stona zaczęła się w momencie, kiedy zleceniodawca odwiedził nas w biurze. Był bardzo zainteresowany dotarciem do nowych potencjalnych klientów. Wybór był prosty - strona internetowa z prezentacją oferty przedsiębiorstwa. Całość stworzona w przyjaznej formie dla użytkownika. Dodatkowymi elementami, na które klient kładł nacisk to formularze kontaktowe dla osób prywatnych i firm podzielone na wskazane produkty i usługi z oferty klienta.

Po zebraniu wszystkich wytycznych przystąpiliśmy do pracy nad projektami graficznymi. Projekt każdej podstrony został przedstawiony klientowi do akceptacji. Po uzyskaniu akceptacji przystąpiliśmy do implementacji projektów w stronę internetową. Zleceniodawca mógł na bieżąco obserwować postępy naszej pracy, korzystając z linku do serwera testowego. Stronę wyposażyliśmy również w system CMS, za pomocą którego użytkownik może zarządzać stroną www.

Nasz zespół stworzył bardzo czytelną stronę internetową, która po testach wdrożyliśmy na serwer docelowy. Oczywiście wyposażyliśmy ją w certyfikat SSL, który zwiększa bezpieczeństwo, zaufanie internautów oraz wyszukiwarki Google.

 

Klient:

Sand&Stone

 

Branża:

Usługi, handel

 

Adres strony:

https://www.sand-stone.pl

 

Wykonane prace:

Projekty graficzne stron www

Stworzenie strony internetowej na podstawie projektów graficznych

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies