Realizacja sklepu internetowego Foamwall.pl/sklep

Foamwall to firma, która produkuje miękkie panele ścienne. Choć ich rolą jest przede wszystkim poprawa akustyki pomieszczenia, pełnią także funkcję termoizolacyjną i dekoracyjną. Naszym zaś zadaniem było stworzenie dla Foamwall jak najlepszego sklepu internetowego. Z dumą prezentujemy wyniki naszych prac!

 

Pełna integracja

Stworzyliśmy sklep, w którym przyjemnie i łatwo robi się zakupy. Uzupełniliśmy go w cały asortyment firmy - przekonaj się sam, że od teraz online zaopatrzyć się można we wszystkie produkty oferowane przez Foamwall.

 

Po wypełnieniu koszyka potrzebnymi artykułami, za zakupy możesz wygodnie zapłacić z poziomu samego sklepu. Jest to możliwe dzięki wdrożeniu przez nas płatności online poprzez bramkę przelewy24.

 

Aby ułatwić proces dostarczenia zamówienia do klienta zadbaliśmy także o integrację platformy z przewoźnikami. Generowanie listów przewozowych odbywa się z poziomu sklepu, co pozwala na jeszcze sprawniejszą realizację zlecenia!

 

Dla wygody firmy, dodaliśmy do serwisu system blogowy. Z kolei z myślą o użytkownikach dokonaliśmy integracji sklepu ze sklepem na portalu Facebook. Wypróbuj koniecznie i zobacz, jakie to wygodne! 

 

 

Bezpieczeństwo i wygoda

Wszyscy wiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest bezpieczeństwo naszych danych, a tym bardziej płatności internetowych. Aby o nie zadbać, wdrożyliśmy w sklepie certyfikat SSL.

 

Jak przy wszystkich realizowanych przez nas projektach, także w tym przypadku postawiliśmy na jakość wykonania, podłączana z wygodą użytkowania i bezpieczeństwem wykonywanych operacji. Zobacz sam, jak nam to wyszło!

 

 

Klient:

Foamwall

 

Branża:

Handel detaliczny i hurtowy

 

Adres strony:

https://foamwall.pl/sklep

 

Wykonane prace:

Stworzenie sklepu internetowego,

integracja z systemami płatniczymi,

integracja z kurierami,

integracja z sklepem na FB,

konfiguracja SSL,

uzupełnianie sklepu

 

 

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Web Development

Regulamin plików cookies