Sklep internetowy HURTOWNIABIS.COM.PL

Składnica Bis to hurtownia produktów chemicznych, od płynów do spryskiwaczy, przez rękawice ochronne, po karmy dla psów. Naszym zadaniem było stworzenie sklepu internetowego wygodnego dla klienta oraz obsługi sklepu. Jak się to udało? Musimy stwierdzić, że doskonale!

 

Jasny i zrozumiały projekt podstawą sukcesu.

Niezwykle szeroka oferta, obejmująca produkty wielu różnych kategorii, wymagała przemyślanego układu strony. Bez niego kupujący łatwo zabłądziłby w gąszczu asortymentu.

 

Wypracowaliśmy optymalne rozwiązanie, na które składa się, między innymi, łatwy wybór kategorii i wyraziste ich zaznaczenie. Istotny okazał się również podział na podkategorie, oraz rezygnacja z zbędnych elementów, które zakłócałyby cały przekaz. Zarazem jednak, pragmatyzm ten nie zaburzył estetyki strony, dzięki kolorystycznej spójności i wizualnej atrakcyjności poszczególnych elementów, jest ona przyjemna dla oka.

 

Stworzyliśmy również przestrzeń na wpisy o charakterze blogowym, czy system zapisów do newslettera.

 

Wyższy poziom sprzedaży - integracja z systemem magazynowym.

Jednym z największych wyzwań przy tej realizacji, okazała się integracja według wymagań klienta, sklepu z systemem magazynowym Small Business Symplex. Przeprowadzenie tego procesu sprawiło, że działalność klienta na poziomie obsługi zamówień została w olbrzymim stopniu ułatwiona. Zastosowane rozwiązania oszczędzają czas i nerwy. Jest tak, między innymi, dzięki możliwości eksportu nowych produktów do sklepu internetowego, łatwejszej aktualizacji towarów na sklepie, czy importu zamówień ze sklepu. Nie zabrakło również integracji z systemami firmy dostawczej InPost. Listy przewozowe są generowane automatycznie, co usprawnia obsługę zamówienia. Sklep wyposażyliśmy również w funkcjonalność: koszt dostawy według odległości.  

 

Klient:

Hurtownia Chemiaczna Składnica BIS

 

Branża:

Handel detaliczny i hurtowy

 

Adres strony:

https://www.hurtowniabis.com.pl

 

Wykonane prace:

Stworzenie sklepu internetowego,

integracja z systemem magazynowym

 

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Web Development

Regulamin plików cookies