Strona internetowa STABAR.PL

Stabar to firma która zajmuje się produkcją oraz montażem konstrukcji stalowych. Mieliśmy przyjemność stworzyć od podstaw stronę internetową która w czytelny sposób przedstawia działalność firmy. Stronę wyposażyliśmy w niezawodny system CMS za pomocą którego można w łatwy sposób zarządzać stroną.  Strona jest responsywna, dlatego można ją przeglądać na komputerze, tablecie i smartfonie.

 

Projekt szaty graficznej oraz kodowanie i programowanie strony wykonaliśmy od podstaw zachowując najwyższe standardy webowe.

 

Klient:

Stabar

 

Branża:

Produkcja i montaż

 

Adres strony:

www.stabar.pl

 

Wykonane prace:

Stworzenie strony internetowych

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Web Development

Regulamin plików cookies