STUDIOEXPO.PL Responsywna strona internetowa

Dla naszego klienta STUDIO EXPO stworzyliśmy responsywną stronę internetową, którą można zarządzać przez nasz autorski system CMS.

 

Strona jak przystało na obecne czasy przystosowana jest do urządzeń mobilnych typu smartfon, tablet co pozwala na łatwe przeglądanie jej w tego typu urządzeniach. 

 

Na potrzeby projektu stworzyliśmy unikalne projekty graficzne, które dają niepowtarzalny wygląd strony www.

 

 

Klient:

STUDIO EXPO

 

Branża:

Usługi, meble, projekty

 

Adres strony:

http://www.studioexpo.pl

 

Wykonane prace:

Projekt i wykonanie strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies