Strona internetowa WOJCIECHKOPYTEK.EU

Projekt i realizacja strony internetowej dla Studio Nowych Możliwości. Na podstawie wytycznych klienta stworzyliśmy projekty graficzne, które zakodowaliśmy do strony internetowej.

 

Stronę wyposażyliśmy w autorski system CMS, za pomocą którego klient może samodzielnie aktualizować zawartość strony internetowej. Strona została przystosowana do urządzeń typu smartfon, tablet. Dodatkowo  wdrożyliśmy certyfikat SSL, który dba o bezpieczeństwo strony i internautów.

 

 

 

Klient:

 

Studio Nowych Możliwości

 

Branża:

Usługi

 

Adres strony:

http://wojciechkopytek.eu/

 

Wykonane prace:

Projekt i realizacja strony internetowej

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies