Strona www WORLDOFFLOORS.PL

Przy współpracy z firmą World od Floors powstała nowa realizacja, w zakres której wchodziły poniżej wymienione prace nad powstałą stroną internetową:

 

  • przygotowanie i wykonanie projektów graficznych,
  • kodowanie i programowanie,
  • wdrożenie na serwer docelowy,
  • uzupełnianie,
  • wdrożenie certyfikatu SSL.

 

Po konsultacji z klientem przystąpiliśmy do wykonywania projektów graficznych. Będąc z nim w stałym kontakcie, by czuł się usatysfakcjonowany z postępów naszej współpracy, wykonaliśmy zaakceptowaną przez niego stronę.

 

Oczywiście po zakończeniu pracy umożliwiliśmy zleceniodawcy jej przetestowanie. Na zakończenie uzupełniliśmy realizację o zaproponowane sugestie oraz materiały. Teraz właściciel firmy cieszy się przystępną i funkcjonalną stroną internetową, która jest nieskomplikowana w obsłudze i przejrzyście prezentuje jego ofertę.

 

Klient:

World of floors

 

Branża:

Usługi, montaż podłóg drewnianych

 

Adres strony:

https://www.worldoffloors.pl

 

Wykonane prace:

Projekt strony www,

wykonanie strony internetowej,

wdrożenie na serwer docelowy,

konfiguracja certyfikatu SSL

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Web Development

Regulamin plików cookies