Estetyczna strona internetowa zlotanic.com.pl

Strona internetowa www.zlotanic.com.pl została stworzona przez nasz zespół od podstaw. Klient powierzył nam stworzenie projektów graficznych, zakodowanie projektu do strony internetowej, wdrożenie na serwer docelowy oraz zainstalowanie i skonfigurowanie certyfikatu SSL.

 

Projekt, który stworzyliśmy, przekształciliśmy w nowoczesną, estetyczną i intuicyjną stronę internetową. Zadaniem strony jest przedstawienie oferty firmy, co też czyni w wyśmienity sposób.

 

Na potrzeby strony wdrożyliśmy nasz system CMS, za pomocą którego zwykły użytkownik może ją aktualizować. Strona jest w pełni responsywna, dostosowuje się do urządzeń typu smartfon, tablet, dzięki czemu każdy użytkownik tych urządzeń może swobodnie przeglądać ofertę firmy.

 

 

Klient:

 

Złota Nić

 

Branża:

Pracownia krawiecka

 

Adres strony:

www.zlotanic.com.pl

 

Wykonane prace:

Projekt i realizacja strony internetowej

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies