Wielojęzyczna strona www WAXBROTHER.COM

WaxBrother to firma z branży świec. Naszym zadaniem było ukazanie wartości firmy, a także doświadczenia i pasji, jakie nasz klient wkłada w firmę i produkty. Wszystko to za sprawą kompleksowego wdrożenia nowoczesnych rozwiązań dopasowanych do profilu działalności klienta. Sprawdź, jak wyglądała nasza praca nad zleceniem i jakie efekty uzyskaliśmy.

 

Strona internetowa z nowoczesnymi rozwiązaniami

Kompleksowe rozwiązania dla klienta obejmowały szereg działań. Zaczęliśmy od projektu graficznego strony internetowej. Po akceptacji klienta przystąpiliśmy do działania. Co zrobiliśmy i o co zadbaliśmy?

 

  • kodowanie i programowanie strony, w tym również RWD (responsywna strona),
  • wprowadzenie naszego autorskiego systemu CMS,
  • instalacja strony na serwerze i działania związane z obsługą strony,
  • wdrożenie certyfikatu bezpieczeństwa (SSL), w tym konfiguracja serwera,
  • wprowadzenie wielojęzycznej strony - EN/DE.

 

Zadbaliśmy o szczegóły na każdym etapie projektu, dzięki temu możemy pochwalić się satysfakcją naszego klienta. Chcesz, żeby twoja strona prezentowała się nowocześnie i adekwatnie do branży? Wiemy, że dzisiaj można napisać wszystko. Dlatego sprawdź sam, jak zadziałaliśmy u WaxBrother i nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja! 

 

Klient:

WaxBrother / Mariusz Szczukiecki

 

Branża:

Handel, Usługi

 

Adres strony:

https://www.waxbrother.com

 

Wykonane prace:

Projekt strony www,

wykonanie wielojęzykowej strony internetowej,

wdrożenie na serwer docelowy,

konfiguracja certyfikatu SSL

 

 

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych, wybierając jako formę kontaktu: Wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, serwisy internetowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Web Development z siedzibą w Skierniewicach ul. K.P. Tetmajera 2/35 informacji handlowo-marketingowych wybierając jako formę kontaktu: Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna).
Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@web-development.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Web Development

ul. Stanisława Rybickiego 8 lok. 223 (Business Center)

96-100 Skierniewice

+48 502 408 411

biuro@webdevelopment.com.pl

REGULAMIN PLIKÓW COOKIES

Projekt i Realizacja: Web Development

Regulamin plików cookies